Privaatsuspoliitika

Eestionlinekasiinod.com veebisait pakub ajakohast teavet kõigile, kes on huvitatud online-kasiinodest. Eestionlinekasiinod.com ei ole online-kasiino. Saidil ei tohi mängida kasiinomänge ega muud tüüpi hasartmänge raha või muude panuste eest. Eestionlinekasiinod.com is pole ka rahaülekande võimalust ja külastajatelt ei küsita sellega seotud teavet mingil juhul.

Kasutustingimused

See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas me teie kohta isikuandmeid kogume ja töötleme.

Isiklik informatsioon

Isikuandmed - igasugune teave tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku kohta "registreeritud”). Tuvastatava füüsilise isiku saab otseselt või kaudselt tuvastada identifikaatori, näiteks nime, isikukoodi, asukoha teabe, veebitunnuse või ühe või mitme füüsilise, füsioloogilise, geneetilise, vaimse, majandusliku, kultuurilise või sotsiaalse teabe abil.

Meie kohustus

Teie isikuandmeid töödeldakse seaduslikult, õiglaselt ja läbipaistvalt. Tagame, et kõik meie partnerid järgivad teie isikuandmete töötlemisel samu või sarnaseid reegleid.

Millist teavet me kogume?

Kogume ja töötleme teavet, mille te meile osutate, kui kasutate meie teenuseid.

Teenusele registreerumisel annate meile teavet, mis on nt. kasutajanimi, e-posti aadress, sünniaeg või muu registreerimisprotsessis nõutav teave.

Kogutav teave sõltub sellest, kuidas te meie teenuseid kasutate. Teenuse kasutamisel kogume mitmesugust teavet, suhtlust ja muud teavet: kogume teavet, kui loote oma konto, loote või jagate teenuses sisu või suhtlete teiste teenuse kasutajatega. Kogume teavet selle kohta, kuidas te meie tooteid kasutate ja kuidas te suhtlete. See võib sisaldada teavet selle kohta, milline sisu teile meeldib, milliseid toiminguid teete või kui sageli ja millal te teenust kasutate.

Analüüsime teie kohta sisu ja / või teavet, mida võidakse saada teistelt inimestelt.

Kogume ka analüütilisi andmeid, näiteks:

  • Google Analyticsi reklaamiaruandluse funktsioonid
  • Isiklik teave: küpsised; Ainulaadsed seadme identifikaatorid reklaamimiseks (nt Google Advertising ID või IDFA); erinevat tüüpi andmed, nagu on määratletud Google Analyticsi demograafiliste andmete ja teemade aruande privaatsuseeskirjades.

Kogume teie andmeid selleks, et meie toodete ja teenuste kasutamine oleks võimalikult sujuv. Andmete kogumine põhineb alati teenuse osutamisel või teenuse kvaliteedi tagamisel.

MÄRKUS. Ärge postitage ega lisage oma profiilile isiklikke andmeid, mida te ei soovi avalikult kättesaadavaks teha.