Spordiennustus - Parimad Spordiennustuste Portaalid Leiad Siit

Kas sulle meeldib spordiennustusi teha? Parimatest Eesti veebikasiinodest leiad lisaks tavalistele kasiinomängudele ka spordipanustamise võimalused. Seejuures on näha viimastel aastatel jõudsalt kasvu spordiennustajate arvukuses.

Menukuse kasvu selgitab uute tehnoloogiate kasutuselevõtt. Erinevalt aastate tagusest ajast on nüüd võimalik rakendada innovaatilisi lahendusi nagu live-ennustamine ja voogedastus. Kõik need arengud aitavad kaasa spordiennustuse kui ägeda meelelahutuse populariseerimisele.

Kui soovid teha spordiennustusi lisaks tavalisele mängimisele, siis Eestionlinekasiinod.com portaalist leiad täieliku ülevaate n-ö multikasiinodest. Neis saitides on korraga saadaval kasutajatele nii klassikalised kasiinomängud kui ka põhjalik spordiennustusportaal. Loe edasi, et saada rohkem teada Eesti spordiennustuste maastikust!

Mida kujutavad endast spordiennustused?

reset
 • Ninja Casino

  4.4 / 5
  Spordiennustus boonus150% / 30 €
  Läbimängimine5 x (B)
  Makseviisid
  • Trustly
  • Väljamaksetele kuluv aeg: 0-1 päeva
  • Minimaalne sissemakse: 5 €
  • Boonuse max panus: -
  • Loodud: 2016
  • Min. koefitsient: 1.70
  • Boonuse vähim sissemakse: 20 €
  • Spordiennustus boonus:150% / 30 €
  Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
  Näita rohkem

Spordiennustuste tegemine annab sulle võimaluse niigi põnevatele spordisündmustele põnev vint peale keerata, pannes oma pärisraha mängu. Sõltuvalt matši või mängu tulemustest võid raha kaotada või hoopiski mitmekordistada. Paljud ennustajad teevad panuseid oma lemmikutele.

Aga lemmikute hoidmise asemel tasub teha põhjalikumat eeltööd. Professionaalsema taustaga ennustajad teevad põhjalikku uurimistööd. Nad tahavad olla kindlad, et teavad kõiki põhilisi faktoreid, mis võivad spordisündmuse tulemust olulisel määral mõjutada. Muuhulgas on võimalik arvesse võtta hiljutisi mängijate vigastusi, vahetusi, eelnevaid tulemusi jne.

Spordiennustusportaalid pole kohe kindlasti Eesti turul täielikult võrdsed. Nende tase on kõikuv, kuid täielikke liidreid on raske nimetada. Põhjus on lihtne: erinevate ootustega panustajad saavad ühest või teisest portaalist kätte täpselt selle, mida ennustamiselt reaalselt ootavad.

Oluline aspekt on nii spordialade kui panustamisturgude arv. Rohkem spordialasid tähendab suuremat šanssi, et leiad võimaluse panustamiseks just ennast kõige rohkem huvitavatele aladele. Teisest küljest pole spordialade rohkusest palju kasu, kui võimaldatavate panuseturgude arv on pisike.

Sarnaselt tavalistele netikasiinodele on spordiennustus-kasiinode puhul tähtis silmas pidada, milliseid boonuseid on kasutajatele välja pandud. Kindlasti on üks olulisimaid aspekte tervitusboonus. Kui uutele kasutajatele mõeldud ergutuspakett on priske, siis annab see koheselt lisapõhjust portaaliga liituda.

Spordiennustusportaalide menukus kasvab uue kümnendi alguses märgatavalt. Põhjus on selles, et pärast epideemia taandumist hakkab aina rohkem spordisündmusi toimuma. Ka mõned ära jäänud kohtumised saavad publiku ees oma lõpplahenduse. Kõik see toimuv spordituhin annab hoogu juurde ka ennustamisele.

Kogenud spordiennustajad otsivad portaale, kus oleks saadaval mitmekesine funktsioonide valike. Üks ägedamaid asju on live-ennustamine, mis on tänaseks leidnud oma tee pea kõikidesse Eestis tegutsevatesse saitidesse. Reaalajas panuste tegemist uurime siin samas ülevaates hiljem põhjalikumalt.

Spordipanustamise ABC

Kas oled esimest korda spordiennustusi tegemas? Kõigepealt pead endale valima sobiva saidi, kus hakkad ennustusi tegema. Kindlasti tasub proovida läbi paar portaali, et saada endale parema pildi ette pakutavatest võimalustest. Siit samast eestionlinekasiinod.com lehelt leiad ülevaate põhilistest spordiennustamise võimalustega kasiinoportaalidest.

Kui oled kasutaja registreerinud, siis pead tegema oma esimese deposiidi. Sõltuvalt spordiennustussaidist saad valida Trustly, krediitkaartide, e-rahakottide, krüptoraha ja Eesti pangalinkide vahel. Mõnes portaalis on rohkem maksemeetodeid, teises jällegi vähem. Kui makse on tehtud, siis tuleb otsustada konkreetse spordiala kasuks.

Pärast spordiala valimist tuleb liikuda sündmuse juurde. Näiteks võib selleks olla poksimatš, tennisekohtumine või suusavõistlus. Kusjuures sõltuvalt konkreetsest spordisündmusest võib saadaval olla rohkem või vähem panustamisturge. Vahel on suurematele sündmustele välja pandud ka keskmisest enam panustamisvõimalusi.

Panustamisturg on põhimõtteliselt kitsas sündmus, mille alla oma raha paned. Turgude võimalik nimekiir on väga pikk. Näiteks saad ennustada viiki, võitjat, kõige enam väravaid löönud mängijat, vaheskoore ja paljud muud. Kusjuures ühe sündmuse raames võid leida kahe erineva saidi vahel unikaalseid panustamisturge, mida on saadaval vaid ühes portaalis.

Pärast panuse edukat sooritamist ei pea tegema mitte midagi muud, kui lihtsalt sündmuse tulemusi ootama jääda. Sinu konkreetse koefitsiendiga tehtud panus jääb lukku ja see ei hakka enam muutuma, kui oled teinud klassikalise spordipanuse. Koefitsient on see, millega korrutatakse sinu panustatud summa eduka panuse korral läbi.

Live-ennustamine

Live-ennustamine on üks tänapäeval enim levinud viise, kuidas spordiennustamist internetis teha. Idee on sarnane live-kasiinole! Kui pikka aega oli võimalik panna oma panuseid ainult mängueelsel ajal, siis praegused tehnoloogiad võimaldavad panuseid mängu visata spordisündmuse ajal. See tähendab, et koefitsiendid on pidevas muutumises.

Reaalajas panustamine toimib ainult sündmuse käimise ajal. Seda ei paku küll absoluutselt kõik Eestis tegutsevad spordiennustussaidid, ent on siiski saadaval lõviosas neist. Nimelt eeldab live-panustamise töölepanek nii masinõppe kui tööjõupõhiseid pingutusi, et pidevalt koefitsiente muuta ja kaasajastada.

Võrreldes tavapärase mänguelamusega on live-panustamises rohkem põnevust ja hasarti. Tavalises mängueelses panustamises pead rahulikult asjad läbi mõtlema, teostama oma analüüsi ning ennustuse lihtsalt lukku panema. Live-ennustamises tuleb aga pidevalt jälgida mängu kulgu ning vastavalt sellele muutuseid teha.

Kusjuures erinevalt tavapanustamisest võib olla arbitraaž reaalne võimalus. Lihtsalt selle lähenemise käigus pead jälgima, et sa ei rikuks ühtki põhilist kasiino reeglit. Vastasel juhul võid avastada, et sinu konto on live-panustamise käigus ootamatult kinni pandud. Igal juhul tasub aga live-ennustamises kiire olla, sest mängu tingimused ja kulg muutub sekunditega!

Cash Out

Live-ennustamise pealetungi käigus on tulnud spordiennustajate leksikoni täiesti uus mõiste nimega “Cash Out”. Raha välja võtmise funktsioon annab sulle võimaluse võtta kogutud võidud ilma rahaga edaspidi riskeerimata. Samaaegselt pead alla neelama võimaluse, et Cash Out kasutamise käigus kaotad potentsiaalselt veelgi suurema teenitud summa.

Sugugi mitte kõik spodiennustusportaalid ei paku Cash Out võimalusi. Aga kui see on juba olemas, siis kasutatakse seda tihti kõikides suuremats mängudes. Nii mõnedki eksperdid liigutavad Cash Out funktsiooni boonuste alla, kuna see pakub võimalikke suuri hüvesid ja seda pole alati saadaval.

Reaalajas mängu jälgimine

Live-ennustamist nautides on võimalik kahel viisil mängu jälgida. Konkreetsed võimalused sõltuvad spordiennustusportaalist ja sündmusest. Kõige lihtsam viis on animatsioon, mis näitab umbkaudselt spordisündmusel toimuvat. Kuid animatsioon on korraliku viibega ning pakub minimaalselt meelelahutust.

Palju parem variant on voogedastus. Spordiülekanded on tänapäeval muutunud reaalseks variandiks. Ühest küljest on inimestel taskus väga võimekad seadmed, mille abil saab vaadata kõrgkvaliteetset voogedastust. Teisest küljest on ülekannete ostuõigused muutunud netikasiinodele kättesaadavamaks ning ülekannete tehnoloogia soodsamaks.

Olenevalt ennustuspaigast võivad olla voogedastuse võimalused täiesti tasuta kõikidele saadaval, “luku taga” kasutajatele või klientidele saadaval ainult lisatasu eest. Samuti tasub kindlaks teha, kas voogedastus toimib hästi nii tavaversioonis kui mobiilis. Mõnikord võivad disainipõhised probleemid mobiilis ülekannete vaatamist segama hakata.

1-kliki panus

1-kliki panus on innovatiivne lahendus, mida kasutab aina suurem hulk spordiennustus-kasiinosid. Tegu on võimalusega ühe klikiga teha 3-4 panust. Olenevalt ennustuslehest võib olla isegi korraga tehtavate panuste maksimum tervelt viis tükki. Seejuures on tegu funktsiooniga, mida saab nautida just nimelt tehnoloogiliste arengute tõttu.

Võid teha 1-kliki panuseid live-ennustamise käigus, muutes niigi kiire ennustamistempo veelgi väledamaks. Pannes selle funktsiooni juurde Cash Out nupu, muutub modernne spordiennustamine tõeliselt mitmekesiseks kogemuseks. Pole ime, et eestlaste hulgas ennustamine laineid lööb!

Parimad koefitsiendid spordiennustusportaalides

Spordiennustus Portaalid - 2022.a Parimad Panustamissaidid

Koefitsiendid mängivad spordiennustuste tegemises olulist rolli. Kui teed panuseid, siis tasub otsida parimate koefitsientidega ennustussaite. Põhimõtteliselt on koefitsiendi näol tegu tõenäosuse väljendamisega: milline on eeldatav tõenäosus, et üks või teine sündmus reaalselt toimub?

Koefitsient on vahetult protsentidega seotud. Kui leiad ennustusportaalist, et jalgpallis on viigi saamise koefitsient 1.55, siis tuleb teha järgnev arvutuskäik: 100/1.55 = umbes 64,5%. Suvalise koefitsiendi puhul saad leida protsentuaalse arvutuse. Küll aga tasub meeles pidada, et koefitsientide kokku liitmisel pole võimalik saada täpselt sada protsenti.

Iga ennustuse puhul peab saama oma jao spordiennustusportaal. See puuduv arvuline lüli 100% saavutamisel väljendabki kasumit, mida kihlveoportaal ennustuste pakkumise ja vahendamise käigus endale teenib. Siiski ei tähenda see, et ennustajaid kuidagi petetaks. Tegu on lihtsalt ärimudeliga, mille abil on võimalik kasumit saada.

Koefitsientide määramise taga on terve teadus. Ühte kindlat koefitsienti pole võimalik seletada vaid paari faktori abil. Muutujaid võetakse arvesse tohutus koguses, ent siiski väga oluliste sündmuste puhul baseerutakse veelgi rohkematel näitajatel. Sellepärast töötabki koefitsientide määramise kallal nii analüütikute meeskond kui tehisintellekt.

Kui sind huvitab, kas osal portaalidest on paremad koefitsiendid kui teistel, siis vastus on selge jah! Ent koefitsiendid muutuvad pidevalt, mistõttu ei saa öelda, et jätkusuutlikult oleks mõnes portaalis pidevalt koefitsiendid paremad. Pealegi sõltub palju spordialast, turniiride sarjast ja muudest elulistest aspektidest.

Mis on Eesti populaarseimad spordialad ennustamiseks?

Nüüd aga teeb Eestionlinekasinood.com ülevaate põhilistest spordialadest, millele Eesti ennustajad armastavad raha alla panna. Seejuures toome välja tüüpilised panustamisturud, mis konkreetse spordialaga tavaliselt seotud on. Tasub aga meeles pidada, et see info muutub sõltuvalt spordiennustusportaali eripäradest.

Korvpalli tulemuste ennustamine

Korvpall on üks Eesti ennustajate tugev favoriit. Äge on see, et korvpallikohtumistele pakutakse sageli magusaid boonuseid, mis muudavad ennustamise tavapärasest veelgi meeliköitvamaks. Populaarsete korvpallipanuste seas on Balti riikide liiga, Euroopa juhtivad liigad ning muidugi legendaarne NBA.

Tennise tulemuste ennustamine

Tennis on eestlaste meelel ja keelel. Põhjust ei pea kaugelt otsima: meil on olnud ju rahvusvahelisi tegijaid nagu Kaia Kanepi, kes on toonud tennisemängu paljudele kaasmaalastele palju lähemale. Kõige populaarsemad panustamisturud on tennise ennustamises seti võitja, skoor, üldvõitja ja alla/üle. Tennisemängule panustamine on eriti meeldivalt pingeline live-ennustamise puhul.

Võrkpalli tulemuste ennustamine

Muidugi pole võimalik Eesti ennustamisturgu lahates vaadata eemale võrkpallist. Juba üle aastakümne on olnud eestlaste üks tugevaid favoriite võrkpall, kuna meil on sagedased mängud käimas kodumaisel ja Balti riikide tasandil. Panustamisturgude hulgast leiad punktide ja settide koguarvu ning matšipõhise panuse. Parimatest eesti ennustamisportaalidest leiad nii eestimaiseid kui ka rahvusvahelisi võrkpalliturniire.

Jalgpalli tulemuste ennustamine

Eesti pole jalgpalliriigina küll maailmas tuntud, kuid üldiselt ei jäta see legendaarne mäng just paljusid eestlasi külmaks. Sellepärast on jalgpallile pandavad ennustused üsna menukad. Eriti hästi läheb Inglise Liigal ja Euroopa Liigal, mis toob tavaliselt kihlveosaitidele hulganisti uusi liitujaid. Jalgpalli on panustamisturgude repertuaar väga mitmekesine; väravate arv, poolaja võitja ja viik on vaid mõningad näited võimalikest panustest.

Poksi tulemuste ennustamine

Võrreldes eelnevate pallimängudega pole poksi ennustamine sedavõrd menukas, kuid sellel on kitsam austajaskond ikkagi olemas. Võid arvestada, et poksimise puhul hakkab panustamine suure hooga pihta hetkest, mil vastamisi lähevad mõned legendaarsed kujud. Seejuures võib poksi võrrelda teiste spordisündmustega, kus vastamisi lähevad ainult kaks mängijat. Kahe võistleja dünaamika tõttu pakub poks pigem kitsamaid panustamisturgude võimalusi.

Jäähoki tulemuste ennustamine

Jäähoki panuste tegemine on Eestis menukas. Meil on mitmeid lähedal asuvaid riike, kus jäähoki on läbi aegade suuri vaatajaskondi televiisorite ette naelutanud – Venemaa, Rootsi ja Soome. Kuna Eestis on mitmeid põhjamaadega seotud spordiennustusportaale, siis pakutakse kenasti boonuseid, mis on just nimelt suuremate jäähoki liigade mängude ennustamisega seotud.

Milliseid boonuseid spordiennustus-kasiinodest saab?

Eesti Spordiennustus Portaalid

Eestis tegutsevad spordiennustusportaalid pakuvad samaaegselt kasiinoteenuseid. Seepärast räägimegi “multikasiinodest” ehk portaalidest, kus on ühendatud kasiinode, pokkeritubade ja spordiennustuste funktsioonid. See tähendab, et saad osa prisketest boonustest, mis muudab ennustamise veelgi nauditavamaks tegevuseks.

Kõige tavalisem promotsioon spordiennustusportaalides on tervitusboonus. Seda antakse uutele registreerunud kasutajatele, kes on sooritanud oma esimese sissemakse. Haruldase erivormina on mõnes portaalis aeg-ajalt saadaval deposiidivaba boonus. Seega saad tervitusena (või niisama jooksvalt) boonus ilma sissemakset tegemata.

Kasiino boonus võib olla näiteks 100% sissemakseboonust kuni 200 euroni. See tähendab, et võid kokku saada 400 eurot, millega oma spordipanuseid tegema hakata. Samas tuleb jälgida, et selliste pakkumistega kaasneb pea eranditult läbipanustamiskohustus. Enne boonusrahaga saadud võitude välja kandmist pead teatud arvu kordi raha läbi panustama.

Kas sinu eelistatud spordiennustus-kasiinos on lojaalsusprogramm? Kui jah, siis saad lõigata kasu preemiatest, mida püsikasutajatele heldelt jagatakse. Saadavad preemiad erinevad portaalide vahel, kuid võid oodata riskivabasid panuseid, boonusraha, cashback boonust ja palju muud põnevat.

Eraldiseisva kategooria moodustavad reload sissemakseboonused. Need erinevad tervitusboonuse deponeerimise preemiast selle poolest, et sa ei pea olema hüvede nautimiseks uue kasutajaga sisse loginud. Seda tüüpi boonust jagatakse juba püsivatele kasutajatele ning tihtilugu lojaalsussüsteemi raames.

Kas teadsid, et mõned spordiennustus-kasiinod annavad kasutajatele kaotuse boonuseid? Teisisõnu saad endale raha tagasi, kui peaksid oma esialgse tehtud panuse kaotama. Aga see ei pruugi sugugi pärisrahas tagasi tulla. Näiteks võidakse asendada esialgne pärisraha hoopiski läbimängimiskohustust omava boonusrahaga.

Üks eestlaste lemmikboonuseid spordiennustuste maailmas on tasuta panuseid. Sel juhul saad panuseid teha 100% riskivabalt. Sa ei pea sooritama ühtki deposiiti ning raha võites puudub nõue võitu täiendavalt läbi panustada. Samas on tegu üsna haruldase pakkumisega ning seda just tihti meie portaalidest ei leia.

Tavalisemad on aga riskivabad boonused. Saad jätkuvalt teha panuseid riskideta, kuid võitude korral puudub võimalus panuse enda raha tagasi saada. Kaasnevad võidud võid aga enda omaks lugeda. Lihtsalt alati säilib variant, et sul on vaja võitude kasutamiseks veel raha kindel arv kordi läbi panustada, näiteks 20x või 35x.

Kuivõrd tänapäeval seotakse kasiinosid spordiennustusportaalidega, siis on vahel võimalik saada spordiennustuste sektsioonis endale boonuseid, mida saad tegelikult kasutada kasiino rubriigis. Näiteks võidakse jagada spordiennustussaidi tervitusboonusena ka tasuta keerutusi.

Viimast tüüpi boonuste kasutamine pole keeruline, kuna praegusel ajal saad vabalt liikuda ühest portaali sektsioonist teise. Seejuures säilib sinu põhiline mängukonto ning sa ei pea boonuseid ühes või teises rubriigis rakendamiseks iga kord ümber tõstma.

Kuidas mobiiliga spordiennustusi teha?

Mobiiliga mängimine on muutunud paljude kasiinosõprade jaoks standardiks. Sama trend valdab spordiennustuste tegijaid. Kuna veebilehed on optimeeritud mobiilseks kasutuseks, siis ei ole sugugi probleem panuseid panna suvalises kohas – laevakajutis, kodudiivanil või isegi hambaarsti ootekoridoris.

Seega, vali kindlasti parimate Eesti spordiennustus-kasiinode seast. Need portaalid on välja arendanud korralikult toimiva mobiilse saidi, mis on täielikult responsiivne. Viimane tähendab, et saad seda kasutada suvalise nutiseadmega. Kõik lehe elemendid muudavad automaatselt oma suurust vastavalt sinu ekraani parameetritele.

Tänapäeval juhtub aina vähem seda, et spordiennustus-kasiinod tuleksid välja omaenda äpiga. HTML5 platvormi laialdane pealetung on loonud sobivad eeldused mobiilidele optimeeritud tavaliste veebilehtede kasutamiseks. Vaatamata sellele võid jätkuvalt leida üksikuid spordiennustussaite, millele on saadaval äppe.

iOS kasutajatel on äppide seisukohast kõige lihtsam. Mine lihtsalt Apple Store keskkonda, kus saadki teha mugavalt allalaadimise, seejärel rakenduse endale telefoni installeerides. Kuid Androidi kasutajad ei saa Eestis sama teha. Google Play Store ei toeta meie regioonis hasartmängudega seotud rakenduste tõmbamist.

Muidugi on ennustussaidid sellest teadlikud, mistõttu pakuvad nad võimalust endale Androidi äpi otse telefoni alla laadida. Fail on .apk laiendiga. Enne alla tirimist peaksid lubama oma telefonis sätete alt võõrastest kohtadest .apk failide alla laadimise ning käivitamise. Kui see on tehtud, siis saadki nutiäpi võludest osa.

Enamjaolt tähendab mobiilile orienteeritus mitte täiesti uusi funktsioone, vaid olemasolevate võimaluste sujuvat toimimist nutiseadmetel. Parimate portaalide puhul võid arvestada, et saad oma nutiseadmes kasutada voogedastust, live-panustamist ja muid ägedaid lahendusi, mis muudavad spordipanustamise mõnusamaks.

Kuidas strateegiatega edukamalt ennustada?

Võrdleme hetkeks netikasiinode tegevust spordiennustuste sektsiooniga. Kui jätta kõrvale pokker ja mõni muu strateegiamaiguline lauamäng, siis põhineb kasiinos võitmine ikkagi puhtalt pimedal õnnel. Spordiennustuste puhul saame rääkida tunduvalt suuremast oskuste osast, mis võib suurendada edukuse šansse.

Põhiline spordiennustuse strateegia on analüüs. Sa peaksid analüüsima meeskondi: mineviku tulemusi, hetkeseisu ja tulevikuplaane. Kui jätad analüüsi tegemata ja valid juhuslikult spordiala, sündmuse ja panustamisturu, siis on see puhas hasartmäng. See pole küll otseselt vale lähenemine, ent see ei kasuta absoluutselt spordipanustamise täielikku potentsiaali ära.

Kindlasti tasub esmalt panna panuseid neile mängudele, millest sa tead rohkem kui teistest. Olles kursis peamiselt jalgpallimaailmaga ei ole mingit mõtet hakata pimesi panustama hoopiski poksimatšidele. Sinu suurim eelis “maja ees” on sügavamad taustateadmised ja analüüs. Siiski ei tasu liialt enesekindlaks muutuda. Ka kõige põhjalikum analüüs ei saa võistelda pimedate juhustega, mis spordisündmustel ette tulevad.

Alati lähtu panustamisel oma eelarvest. Panusta ainult selle rahaga, mida oled nõus täies ulatuses kaotama. Kõige hullem lähenemine on see, kui soovid oma hetkelisi finantsilisi probleeme lahendada spordiennustamise abil. Taolisele tegevusele võib kergesti järgneda finantskatastroof.

Eelarve koostamise järgselt tasub mõelda osakaaludele. Tervet eelarvet pole mõtet panna ühe spordisündmuse alla. Pigem tasub luua proportsioonid. Teatud protsent eelarvest läheb näiteks NBA alla, muud protsentuaalsed ühikud aga Premier League ja NHL peale. Kindlasti järgi proportsioonide määramisel ka koefitsiente.

Mida võtta ette Martingale, Labouchere ja Fibonacci süsteemidega? Eestionlinekasiinod.com arvates ei tasu liialt taolistesse süsteemidesse enda emotsioone investeerida, kui fookuses on spordiennustamine. Pigem tasub nende süsteemide asemel mõelda, kuidas olla veelgi efektiivsem oma analüüsis ning milliseid “pimekohti” võib enda mõttetegevuses esineda.

Mis moel spordiennustuste makseid teostada?

Spordiennustusi tasuta pikka aega ei tee! Varem või hiljem (pigem varem, kuna Eestis pole deposiidivabad boonused tavalised) tuleb teha oma sissemakse. Sõltuvalt konkreetsest portaalist on maksete võimalused üsna erinevad. Tänapäeval on standardseteks lahendusteks saanud pangakaardid MasterCard ja VISA.

Üha enamates portaalides on võimalik rakendada Trustly platvormi võimalusi. Nimelt on selle Skandinaavia maksesüsteemi kaudu võimalik ühendada oma spordiennustus-kasiino konto ja pangakonto. Raha liigub imekiirelt ja mugavalt. Sarnast populaarsust naudivad e-rahakotid, millest on enim kasutust hõivanud Neteller ja Skrill.

Enamik sissemakseks sobivaid võimalusi on saadaval väljakanneteks. Siiski võid sattuda portaalidesse, kus pole võimalik väljamakseid teha kõikide makseviisidega, millega tegid ka oma sissemakse. Samas on erinevaid makseviise kasutades oluline, et sinu identiteet kattuks mõlematel maksemeetoditel. Vastasel juhul väljakanne blokeeritakse.

Alati tuleb jälgida, kas sisse- ja väljamaksetega võib kaasneda täiendavaid teenustasusid. Üldjoontes Eesti turul on teenustasudega kimbutavaid spordiennustus-kasiinosid äärmiselt vähe. Aga muutused on äkilised selles sektoris, nii et kindlasti jälgi eestionlinekasiinod.com kodulehel ülesse riputatud värskeimat infot maksetingimuste kohta.

Kas sulle on oluline maksete liikumise kiirus? Kui mingil põhjusel on sulle keskmisest olulisem rahakannete väledus, siis väldi klassikalisi pangaülekandeid ja pangakaarte. Pigem tasub hoopiski valida välkmakseid võimaldavaid pangandusvariante nagu Skrill, Trustly ja Neteller. Ka kohalike pangalinkide maksed teostuvad tavalise paari minuti jooksul.

Kuidas veenduda spordiennustus-kasiino turvalisuses?

SPORDIENNUSTUSE TERVITUSBOONUS

Jälgi Eestionlinekasiinod.com lehel Eesti mängijatele saadaval olevate spordiennustus-kasiinode nimekirja sattuvaid saite. Kõik siia kantud spordiennustusportaalid pakuvad täielikku turvalisust. Meie ekspertidest koosnev meeskond teeb kõik selleks, et veenduda iga üksiku panustamiskoha totaalses turvalisuses.

Kõik algab sellest, et kontrollime, kas konkreetne ennustusportaal on kantud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt registreeritud ettevõtete nimekirja. Nimelt eksisteerib kodumaine kaughasartmängude ja totode korraldamise litsents. Kui seda luba pole olemas, siis ei saa alati turvalisuses täiesti kindel olla.

Täiendavalt tuleb veenduda, kas SSL-krüptsioon on lisatud ennustussaidile või mitte. Krüpteeritud andmevahetus on tänapäeval A&O, millest pole võimalik kõrvale vaadata. Samuti tuleb veenduda, et sait oleks seotud juhtivate organisatsioonidega, mis kontrollivad hasartmängude korraldamise ausust.

Eesti mängijana on MTA tunnustus veelgi olulisem turvaküsimustest. Kui portaal omab Eestis litsentsi, siis ei pea sa ennustajana oma võitude pealt eraisiku tulumaksu välja käima. Vastasel juhul on aga kõik tulud maksustatud ning uue aasta alguses pead ennustusvõidud deklareerima 20% määra alusel.