Chanz arvustus, boonused, tasuta keerutused ja päris mängijate hinnangud

Avaldatud: 12.3.2019Uuendatud: 19.11.2023
Chanz - Uuri, kas ja mis boonuseid, tasuta keerutusi ja boonuskoode on saadaval. Loe arvustust teadmaks reegleid, tingimusi ja väljamakse võimalusi.

Chanz

Üleüldine hinnang :

4.3 / 5.0

kasutajate arvustused :

- / 5.0

Kasiino info
 • Minimaalne sissemakse-
 • Suurim Panus Boonusega2 €
 • Boonus100% / 100 €
 • Läbimängimisnõuded35x (B)
 • Slottide arv500
 • Kaotatav BoonusEi
Hinnang
 • Boonusemptyfullemptyfullemptyfullemptyfullemptyfull
 • Kasutajakogemusemptyfullemptyfullemptyfullemptyfullemptyfull
 • Kasutajatugiemptyfullemptyfullemptyfullemptyfullemptyfull
 • Mängudemptyfullemptyfullemptyfullemptyfullemptyfull
 • Rahakandedemptyfullemptyfullemptyfullemptyfullemptyfull
 • Vastutustundlik mängimineemptyfullemptyfullemptyfullemptyfullemptyfull
Vastutustundlik mängimine
 • Online tegevuse ajalugu
 • Enesehinnangu test
 • Reaalsuskontrolli meeldetuletus
 • Time Out periood
 • Finantspiirangud
 • Enesevälistus
 • Abi ja Tugi
Kasiino võimalused
 • Mobiilikasiino
 • Spordiennustused
 • Krüpto
 • VIP programm
 • Kiirkasiino
 • Live chat
Kasiino info
 • Veebilehtchanz.com/et
 • E-posti aadress[email protected]
 • Asutatud2015
 • kasiino-omanikudDreambox Games OÜ
 • LitsentsidEstonia
 • KeeledSoomeIngliseTaaniRootsiEesti

Chanz kasiino arvustus

Chanz on Eesti esimene sotsiaalne online kasiino, kus väljamaksed jõuavad panka 7 sekundiga. Liitujatele tasuta spinnid

Kas igatsed vahel veebikasiinos mängides seltskondlikku külge? Sel juhul tasub kaaluda Eesti esimest sotsiaalset kasiinot Chanz. Veebikasiino nägi ilmavalgust sotsiaalmeedia ajastust inspireeritud mängupaigana.

Ilmselt oleks Chanz igal juhul sündinud ka ilma sotsiaalmeedia revolutsioonita. Paljud mängijad kurdavad, et netikasiinos slotirullikuid kerides tekib igatsus seltskondlikuma elamuse järele. Just seda tühimikku Chanz täidabki.

Sotsiaalne veebikasiino pakub võimalust valida endale avatar ja muuta tavalist internetis mängimise kogemust tundmatuseni seltskondlikumaks tegevuseks. Saad oma sõpradest kokku panna mänguklubi.

Kusjuures mängijate klubi liikmete hulka saad arvata enda päriselu sõpru või lihtsalt kasiinost leitud uusi tuttavaid, keda saad enda loodud kommuuni kutsuda. Uusi liikmeid saad enda klubisse sotsiaalmeedia konto või e-posti teel tuua.

Tegu on sõpruskondliku kasiinoga, nii et saad alati endale uusi sõpru juurde kutsida. Seejuuurs saad endale 25 eurot boonusraha, kui sinu kutsutud sõber peaks endale tegema vähemalt 25-eurose esmase deposiidi.

Kõikidele uutele Chanz netikasiino liitujatele pakutakse välja prisket tervituspaketti, mis koosneb kuni 100 eurost boonusrahast ja 300 tasuta keerutusest. Kokku on see “Tere Tulemast” pakett jaotatud nelja sissemaksepõhise lunastuse peale.

Mängude valik on selles virtuaalkasiinos suurepärane. Leiad teada-tuntud tootjate slotikaid, näiteks firmadelt nagu Microgaming, NetEnt, Pragmatic Play ja Yggdrasil. Samuti on olemas pisikeste stuudiote mänge, sh Neon Valley, Avatar UX ja Crazy Tooth.

Eriti mugav on see, et uue kasutaja saad registreerida end pangalingi kaudu identifitseerides. Nii pole Chanz mitte ainult sotsiaalses mõttes innovatiivne, vaid see mänguportaal kasutab teistel rinnetel uusi lahendusi.

Loe meie põhjalikku kokkuvõtet sellest veebikasiinost, et saada lähemalt teada mängude, maksevariantide, turvalisuse, klienditoe ja kõige muu hädavajaliku kohta.

Uuri välja, millist arvamust omavad teised Eesti kasiinofännid Chanz sotsiaalsest kasiinost. Lihtsalt keri lehe lõppu, et näha kasutajate hinnanguid veebikasiino kohta. Sinna saad jätta ka enda arvustuse.

Miks valida see kasiino?

 • Chanz pakub ainsana Eestis täielikult sotsiaalset mängukogemust koos teiste kasutajatega suhtlemise ning mänguklubide moodustamisega
 • Netikasiino on täielikult optimeeritud mobiilseks kasutuseks, mistõttu saad sellele ligipääsu nii tahvelarvutis kui ka nutitelefonis
 • Registreerumine käib kiirelt ja lihtsalt, sest saad kasutada kohest hüpet enda identifitseerimiseks pangalingi kasutuse kaudu
 • Kõikidele värsketele liitunutele antakse tervitusboonust ning lisaks on saadaval jooksva pakkumised kõikidele püsikasutajatele

Korduma kippuvad küsimused

Kas Chanz kasiino usaldusväärsuses saab kindel olla?

Sa võid olla Chanz sotsiaalset kasiinot kasutades täiesti rahulik, sest see on usaldusväärne portaal. Fakti kinnitab see, et Eesti Maksu- ja Tolliamet on väljastanud ametlikut tegevusloa. Samuti on tagatud kasutajate turvalisus SSL krüptsiooniga ning mängud pärinevad tunnustatud tarkvaratootjatelt.

Millise kiirusega saab raha kasiinost välja võtta?

Chanz kasiinos ei pea üldjuhul maksetega sugugi kaua ootama. Kuna nad ei kasuta traditsiooniliselt aeglast pangaülekannet, siis liiguvad rahad tavaliselt üle vaid loetud minutite jooksul. Probleemide esinemisel võib äärmisel juhul võtta raha väljakanne aega kuni paar tööpäeva.

Kui palju saavad boonust uued kasutajad endale tervituseks?

Kõik uued liitujad saavad endale Chanz kasiinos kuni 100 eurot boonusraha ning 300 tasuta keerutust. Arvesta, et see on arvestatud nelja deponeerimise peale kogusummana.

Milline on Chanz kasiinost saadud võitude tulumaksumäär?

Eestis tegutseb Chanz kasiino täiesti ametlikult. Selle tulemusena ei pea sa kasutajana maksma mitte sentigi oma kasiinovõitude pealt riigile ära.

Mitu korda tuleb boonustega saadud võite läbi mängida?

Boonused tuleb kasiinos vähemalt 60-kordselt läbi mängida.

Chanz Boonused

Uutele registreerujatele on Chanz välja pannud sõbraliku tervituspaketi, mille raames on võimalik endale saada 100% kuni 100 euro ulatuses deposiidi boonust ning kuni 300 tasuta keerutust. Need on jagatud nelja sissemakse peale.

Esimese sissemaksega saadi 100% deponeerimise boonust kuni 100 eurot. Samaaegselt saad 50 priikeerutust slotikas 7 Monkeys. Teise deposiidiga saad 50 tasuta keerutust mängus Esqueleto Explosivo. Kui teed oma kolmanda sissemakse, siis annab kasiino sulle 50 tasuta keerutust mängus The Rift.

Neljanda ja ühtlasi viimase sissemaksega avaneb võimalus teenida endale 150 priikeerutust legendaarses slotikas Starburst. Küll aga tuleb arvestada, et minimaalseks sissemakseks on neljanda deponeerimise korral pandud 20 eurone limiit.

Märkimisväärne on see, et boonuste läbimängimisnõue on Chanzis 60-kordne. Tegu on ehmatavalt suure läbimängimiskohustusega, sest enamikes Eesti kasiinodes jääb see näitaja 20x ja 40x vahemikku.

Suuremat läbimängimiskohustust selgitab tavaliselt eriti liberaalne sissemakseboonus. Kuid Chanzi puhul on see täiesti tavaline pakkumine, mistõttu jääb üsna arusaamatuks, miks on kasiino sedavõrd karmid tingimused boonusele kehtsetanud.

Boonused tuleb alati vastu võtmise kuupäevast alates järgmise 30 päeva jooksul ära kasutada. Seda olulist miinust aitab aga tasandada fakt, et nad pakuvad oma püsimängijatele piisavas koguses boonuseid.

Tasuta keerutused on üks levinumaid boonuse vorme ning taoliseid pakkumisi tehakse kasutajatele saadavaks korraliku regulaarsusega. Kui võtad promotsioonidest pidevalt osa, siis võid saada igapäevaselt 5-10 tasuta keerutust sõltuvalt konkreetsest kampaaniast.

Äge on see, et jooksvate kampaaniate käigus lastakse kasutajatel teha mitmesuguseid väljakutseid. Kui saad edukalt välja kutse täidetud, siis võid selle tulemusel saada tasuta keerutusi.

Võtame praktiliseks näiteks ühe jõulukampaania. Selle käigus sai korjata Chanzi portaalist erinevaid märke. Kui said kokku piisava hulga märke, siis sai täiesti läbimängimisnõudest vabastatud keerutusi. Samuti oli võimalik Super Chanz märgi kaudu saada 50 tasuta keerutust.

Kõige ägedam on see, kui kampaaniate kaudu on võimalik saada endale füüsilisel kujul auhindu. Seda võtet on Chanz korduvalt kasutanud, et mängijaid veelgi rohkem kaasa haarata. Näiteks selle sama kirjeldatud jõulukampaania käigus oli kasutajatel võimalik erimärgi leidmisel endale koju kingituse saada.

Chanz lojaalsusprogramm

Erinevalt mitmetest teistest Eesti virtuaalkasiinodest on Chanz välja tulnud oma lojaalsussüsteemiga. Tegu on VIP-staatusega, milles kaudu saab iga toimingu eest punkte teenida.

Lojaalsusnäidik kasvab, kui keerutad slotikaid, mängid duellides või deponeerid kontole raha. Kusjuures kõrgematele tasemetele tõustes saad eriauhindu. Näiteks antakse loosipileteid, priispinne ja haruldasi avatare.

Chanz Boonuse detailid
1. Sissemakseboonus100% / 100 € + 50 tasuta keerutused
2. Sissemakseboonus50 Tasuta Spinnid
3. Sissemakseboonus50 Tasuta Spinnid
4. Sissemakseboonus150 Tasuta Spinnid
Boonuse lisadetailid
35 x Boonus
20 €

Läbimängimisnõuete tabel

MängPanus (%)
Slots100%
Blackjack10%
Roulette10%
Teised lauamängud5%

Chanz Tasuta keerutused

Chanz Tasuta Spinnid
Tasuta Spinnid50 sissemaksega
0x

Tervituspaketi osana antakse kõikidele värsketele registreerujatele kuni 300 tasuta spinni. Seejuure saad 50x slotikas 7 Monkeys, 50x Esqueleto Explosivos, 50x The Riftis ning 150x Starburstis. Küll aga tasub arvestada, et kõikide boonustega kaasneb 60-kordne läbimängimiskohustus.

Chanz Kasiinomängud

Chanz kasiinomängude repertuaari üle ei saa kurta ka kogenumad kasiinohaid. Slotid on koheselt jaotatud vastavalt suurimatele tarkvarafirmadele omaette kategooriatesse. Nõnda on kiire üles leida eestlaste põhilemmikud nagu Starburst, Book of Dead ja Reactoonz 2.

Iga mängu juures on märgitud infokastike, mida saad eraldi avada. Seal on (tavaliselt) ingliskeelne tutvustus, reiting, RTP-määr ning võimalus valida pärisrahaga või demo mäng. Tegu on mugava lahendusega, et uute slottide kohta kiiret ülevaade saada.

Slotikate kõrval on saadaval kolm videopokkerit ning piisavas koguses Blackjacki ja ruleti mänge. Eraldiseisva kategooriana saad nautida jackpotiga mänge, mis tõstab sinu potentsiaalse võidusumma täielikult lakke.

Kahjuks pole eriliselt kaetud klassikalisi õnnemänge. Näiteks bingost on saadaval ainult üks “õnnetu” Yggdrasili versioon. Mr Gamble ekspertide arvates on see kindlasti Chanz kasiino puhul üks olulisimaid puudujääke. Õnne- ja oskusmänge peaks tublisti juurde lisama.

Chanz live-kasiino

Live-kasiino loomiseks on võetud ette tavapärasest erinev reaalajas kasiinomängude pakkuja, milleks on Pragmatic Play. Iseenesest on hetkel turuliider Evolution Gaming, kuid ilmselt oli odavam konkurendi mänge valida. Lisaks aitab see teistest eristuda.

Mängijana on sul võimalik valida kõikide põhiliste live-kasiino mängude vahel, sh bakaraa, Blackjack ja rulett. Kõikidest mängudest on saadaval erinevaid versioone nagu Azure Blacjack, Speed Baccarat ja Auto Roulette.

Üldjoontes pakub Chanz live-kasiino sektsioon mõnusat meelelahutust, kui oled live-diileriga mängude fänn. Soodsaimad minimaalsed panused algavad vaid mõnekümnest sendist. Telemängudest inspireeritud meelelahutuse austajatele on saadaval ka Mega Wheel.

 • NetEnt Live Casino
 • Magnet Gaming
 • Yggdrasil
 • Red Tiger Gaming
 • Pragmatic Play
 • AvatarUX Studios
 • Thunderkick
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Neon Valley Studios
 • Play 'N GO
 • Just For The Win
 • Booming Games

Chanz Mobiil

Chanz kasiino on teinud selgeid samme, et muuta oma koduleht mugavalt mobiilis kättesaadavaks. Katsetasime nende mobiilikasiinot mitmesuguste nutiseadmetega ja ilmnes, et menüüd, mängulistid ja kõik muu on korralikult optimeeritud.

Nagu ka mitmed teised Eesti netikasiinod, pole siingi oma äppi. Kuid sellest pole hullu, sest sajaprotsendiliselt optimeeritud leht on veelgi parem. Sel juhul ei pea sa kunagi muretsema, kas saad oma konkreetse op-süsteemiga mobiilis mängimisele ligi.

Chanz mobiilikasiino nautimiseks läheb sul vaja ainult kaasaegset veebisirvijat ja piisavalt kiiret netiühendust. Aeglasemate ühenduste puhul ei pruugi live-kasiino funktsionaalsus hästi toimida ning see võib panustamise täielikult ära rikkuda.

Chanz Deposiit ja väljamaksed

 • Skrill
 • SEB Bank
 • Trustly
 • Zimpler
 • Mastercard
 • Visa
 • Skrill
 • SEB Bank
 • Trustly
 • Zimpler
 • Visa

Chanz kasiino on teinud selgeid samme, et muuta oma koduleht mugavalt mobiilis kättesaadavaks. Katsetasime nende mobiilikasiinot mitmesuguste nutiseadmetega ja ilmnes, et menüüd, mängulistid ja kõik muu on korralikult optimeeritud.

Kasiinol puudub oma äpp. Kuid sellest pole hullu, sest sajaprotsendiliselt optimeeritud leht on veelgi parem. Sel juhul ei pea sa kunagi muretsema, kas saad oma konkreetse op-süsteemiga mobiilis mängimisele ligi.

Chanz mobiilikasiino nautimiseks läheb sul vaja ainult kaasaegset veebisirvijat ja piisavalt kiiret netiühendust. Aeglasemate ühenduste puhul ei pruugi live-kasiino funktsionaalsus hästi toimida ning see võib panustamise täielikult ära rikkuda.

Kasiino väljamakse limiit
Ühekordne toiming:-
Väljamaksetele kuluv aeg:1-5 päeva

Chanz Kasutajatoe variandid

Chanz klienditugi koosneb kahest variandist: e-post ja live-chat. Kusjuures tegu peaks olema ööpäevaringse klienditeenindusega, mistõttu saad endale abi igal ajal. Kui aga klienditugi on mingil põhjusel mitteaktiivne, siis saad lihtsalt neil e-kirja saata aadressil [email protected].

Kahjuks puudub sotsiaalses kasiinos abimaterjalide sektsioon. Nii mõnedki konkurendid on välja tulnud põhjaliku abisektsioonidega, mis annavad võimaluse leida korduma kippuvatele küsimustele vastused.

Toetatud valikud
Telefon:-
E-post:[email protected]
Chat:Jah

Chanz Kokkuvõte

Chanz on ainus mängupaik Eestis, mis on end tituleerinud veebipõhiseks sotsiaalseks kasiinoks. Kui teistes netikasiinodes luuakse seltskondlikumat õhkkonda live-kasiino abil, siis siin on mõeldud igapäevase kasutuskogemuse peale.

Sotsiaalseks kasutuseks on võimalik teiste mängijatega klubisid ehk kommuune luua, kasutajaid oma sõbralisti lisada ning sõnumeid vahetada. Samuti saad endale lisada avatari, mis sind virtuaalse näona esindab.

Mängude valik on Chanz kasiinos esinduslik. Saad valida mõnusat äraolemist sloti automaatide, lauamängude, jackpotikate ning Pragmatic Play live-kasiino meelelahutuse seast. Kahjuks oskus- ja õnnemängud kasiinost praktiliselt puuduvad.

Turvalisuse koha pealt ei pea selles kasiinos pettuma. Saad julgelt mängida, sest litsentsid on andnud nii Eesti Maksu- ja Tolliamet kui ka Rootsi Spelinspektionen. Samuti on andmete vahetamine ja maksevahendid korralikult krüpteeritud.

Loomulikult mängib olulist rolli boonuste valik. Kõikide uutele liitujatele annab Chanz 100% sissemakseboonust 100 euro ulatuses ning kuni 300 priispinni mitmetes slotikates, sh tervelt 150 keerutust legendaarses Starburstis.

Boonuste puhul vaja välja tuua oluline miinus – läbimängimisnõue on tervelt 60x. Tegu on Eesti turul ühe kõrgeima näitajaga. Seejuures jääb arusaamatuks, mille põhjal on sedavõrd ränk läbimängimiskohustus kasutajatele peale pandud.

Kindlasti sobib Chanz kõikidele mängijatele, kes on igatsenud seltskondlikku veebikasiino elamust. Saad sinna kasiinosse kutsuda oma sõpru, et meeleolukamalt koos slotikate ja muude kasiinomängude abil aega veeta!

Kasutajate arvamused

Millised on sinu kogemused Chanz sotsiaalse kasiinoga? Jäta allapoole oma isiklik arvamus, et teisedki saaksid paremat aimu sellest veebikasiinost. Jagamine on hoolimine!